DARMOWA DOSTAWA -  od 299 zł - KOD: DD22
Poszukiwacze Frajdy

ZWROT

Każdy klient sklepu Poszukiwaczefrajdy.pl ma prawo zwrócić zakupiony towar, nie podając przyczyny, w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki. Wraz z towarem należy odesłać wypełniony “Formularz odstąpienia od umowy”, lub oświadczenie z numerem zamówienia oraz danymi, na które mają zostać przelane zwrócone pieniądze.

>> Kliknij, by pobrać formularz zwrotu<<.

Zwrot pieniędzy nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni tym samym kanałem, którym Kupujący dokonał płatności, chyba że Konsument wyraźnie zgodzi się na inną formę zwrotu płatności. Zwracany towar klient odsyła na własny koszt.

REKLAMACJA

Wszystkie produkty zakupione w sklepie Poszukiwaczefrajdy.pl można reklamować z tytułu rękojmi lub z tytułu gwarancji przez okres 2 lat od daty otrzymania produktu. Wraz z towarem należy przysłać wypełniony “Protokół reklamacji towaru”. Rękojmia w przypadku zakupu na firmę jest wyłączona.

>> Kliknij, by pobrać formularz reklamacyjny<<.

Reklamacja zostanie rozpatrzona nie później niż w terminie 14 dni od chwili otrzymania przesyłki zwrotnej od Klienta, a do tego obiecujemy, że zrobimy co w naszej mocy by rozpatrzyć ją jak najszybciej. Klient zostanie poinformowany o rozstrzygnięciu reklamacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email jaki podał podczas składnia zamówienia lub telefonicznie na numer jaki podał podczas składania zamówienia. Jeżeli reklamacja jest uznana, koszty transportu, pokrywa sklep Poszukiwaczefrajdy.pl. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji towar odsyłany jest na koszt klienta.

DARMOWA WYMIANA czyli odjazdowy plan B

Poszukiwacze Frajdy zawszę maja plan B. Jeżeli Twój plan A „nie wypali” to zawsze możesz wymienić towar za darmo w ciągu 14 dni. Wszystko co musisz zrobić to odesłać do Nas produkty, wraz z wypełnionym formularzem wymiany, a my bezpłatnie prześlemy Ci nowe zamówienie.

>> Kliknij, by pobrać formularz DARMOWEJ WYMIANY czyli odjazdowego planu B <<.

W przypadku wymiany w terminie późniejszym niż 14 dni koszty wysyłki wymienianego Towaru są naliczane zgodnie z obowiązującym cennikiem wysyłek.