Poszukiwacze Frajdy

Trefl Gra Mistakos Wyższy Szczebel 01826

Cena:
49,90 zł 49,90
Dostępność: dostępny
Ekspresowa wysyłka. Chcesz otrzymać paczkę w ? Zamów przesyłkę kurierem w ciągu 
Koszty dostawy
  • Paczkomaty Inpost 11,99
  • Kurier DHL 14,99
Ilość:

Trefl Gra Mistakos Wyższy Szczebel 01826

Gra zręcznościowa Mistakos w zupełnie nowej odsłonie! Uwaga, różne kształty drabin sprawiają, ze nie jest to proste zadanie - wchodzisz na wyższy szczebel rozgrywki! Wersja Extra daje możliwość gry w 4 osoby i pozwala na 3 warianty gry.

Na czym polega gra planszowa Mistakos Wyższy Szczebel?

Teraz znana i lubiana gra zręcznościowa Mistakos w zupełnie nowej odsłonie! W Mistakos Wyższy Szczebel gracze mają do dyspozycji aż 3 warianty gry! Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych w trakcie układania stosu drabin. Gracze mogą zdecydować ile rund chcą zagrać - średnio wybierają 5 rund. Grę można zakończyć remisem. Gracze muszą wybrać drabinę w swoim kolorze i ustawić ja na poprzedniej tak, żeby nie spadła na stół. Uwaga, różne kształty drabin sprawiają, ze nie jest to proste zadanie - wchodzisz na wyższy szczebel rozgrywki!


Warianty zabawy:

Wariant 1

Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych w trakcie układania stosu drabin. Gracze mogą zdecydować, ile rund chcą zagrać. Średnio wybierają 5 rund. Gra może zakończyć się remisem. Grę rozpoczyna najmłodszy gracz. Wybiera kolor drabin i kładzie jedno na stole. Gra toczy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następny gracz wybiera swój kolor drabin i kładzie je na krześle, ustawionym przez pierwszego gracza, tak aby żadna z nóg mebla nie opierała się na stole. Trzeci gracz dostaje ostatni kolor drabin. Ustawia swoje na drabinach przeciwników. Tylko jedna drabina może stać na blacie, pozostałe można układać na sobie w dowolny sposób. Liczba punktów karnych równa się ilości drabin, które upadły na stół w czasie jego ruchu. Kolejną rundę rozpoczynamy od nowa. Zaczyna gracz po lewej stronie osoby, która przewróciła wieżę. Wygrywa osoba posiadająca najmniej punktów karnych.

Wariant 2

Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się swoich drabin. Podzielcie się równo między graczy. Gra polega na układaniu, każdy po sobie drabin tak, aby inne drabiny nie spadły. Tylko jedna drabina może stać na blacie, pozostałe układamy na nim. Jeśli drabiny spadną podczas ruchu danego gracza, musi on zebrać wszystkie drabiny, które spadły i wchodzą one do jego puli. Następny ruch należy do gracza po lewej stronie. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich drabin.

Wariant 3

Jeśli posiadacie grę "Mistakos extra", możecie połączyć krzesełka z drabinami i zagrać w wariant "Szalone konstrukcje". Obowiązują przy tym takie same zasady jak w pierwszym wariancie rozgrywki, z tą jedak różnicą, że każdy gracz samodzielnie decyduje czy w danej rundzie wykorzysta krzesło czy drabinę. Wygrywa osoba posiadająca najmniej punktów karnych.

Zawartość zestawu:

  • 24 drabiny w 3 kolorach: 8 czerwonych, 8 zielonych, 8 niebieski.

Ilość graczy: 1-3

Czas gry: 10 - 25 min

Wiek: 5+

Czas gry: 10 - 25
Kategoria produktu: Gry
Liczba graczy: 1-4
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Symbol: 01826
Typ gry: Familijna, Zręcznościowa
Wiek: 5-6, 7-8, 9+
Wymaga baterii: Nie
Wymiary opakowania: 26 x 15 x 10 cm

Opinie klientów

Ocena:
justyna kosaka, W dniu: 29/12/2019
Produkt zgodny z opisem. Bardzo szybka dostawa. Polecam tego sprzedawce.
Ocena:
Agata Molenda, W dniu: 10/12/2019
Gra trudniejsza niż krzesełka, ale pomimo tego daje dużo radości małym i dużym :)

Twoja opinia

Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj treść opini
Jak oceniasz produkt?

Zapytaj o produkt

Podaj imię i nazwisko
Podaj adres email
Podaj treść wiadomości