Tomek i Przyjaciele Dwupak Sodor Supply Co. R8865
Kolejki z serii Take-n-Play to kontynuacja serii Take Along firmy RC2/Learnig Curve. Wszystkie wagony lokomotywy i pojazdy można łączyć ze sobą za pomocą specjalnych magnesów umieszczonych na przednim i tylnym zderzaku. Lokomotywy nie posiadają własnego napędu.
Tomek i Przyjaciele Dwupak Sodor Supply Co. R8865 to dwa wagoniki zaopatrzeniowe. Jeden z nich zielony przewozi 6 ciężkich rur kanalizacyjnych, natomiast drugi - niebieski - załadowany jest trzema zwojami z okablowaniem.
Wagoniki mają solidnie wykonane, metalowe nadwozie z bardzo dużą dbałością o szczegóły, dokładnie odwzorowując pierwowzór z bajki Tomek i Przyjaciele. Po połączeniu z innymi pojazdami z tej serii dzieci mogą stworzyć własny, niepowtarzalny pociąg.
Wymiary opakowania: 16 x 7 x 17 cm
Wiek: od 3 lat
| Wymaga baterii: | Nie |
|---|