Poszukiwacze Frajdy

Playmobil Tajemnicza smocza twierdza 5480

Cena:
219,00 zł 219,00
Dostępność: niedostępny
Ekspresowa wysyłka. Chcesz otrzymać paczkę w ? Zamów przesyłkę kurierem w ciągu 
Koszty dostawy
  • Kurier DHL 14,99
Ilość:
Produkt chwilowo niedostępny

Playmobil to marka zabawek, skierowana dla dzieci do 12 roku życia. Zabawki Playmobil są projektowane w skali 1:24, a 7,5 centymetrowe figurki stały się już kultowe. W zestawach Playmobil znajdziemy figurki oraz szeroką gamę akcesoriów, a także wiele rodzajów zwierzątek, które są ważną częścią linii Playmobil. W swojej ofercie Playmobil ma zestawy o różnej tematyce skierowane do chłopców  i dziewczynek, a poszczególne zestawy można ze sobą łączyć.

Playmobil Smocza kraina, to krainę baśni, legend i powietrznych smoczych walk. Dosiądź swojego smoka i broń zamków przed atakami z przestworzy. Wyceluj smoczą katapultę w niebo i przeprowadź ostrzał. Zostań śmiałkiem i odszukaj skarbu, którego pilnuje straszny smok. 

Playmobil Tajemnicza smocza twierdza 5480

Okazała twierdza ma około 45 cm wysokości! W komnatach twierdzy ukryto magiczną kulę, która posiada niezwykłe moce. Aby dostać się do środka trzeba przejść przez bramę opuszczaną na łańcuchach. Uważaj na pułaki ukryte w podłodze - zapadająca się klapa uruchamiana dźwignią.  Twierdza strzeżona jest przez dwa groźne smoki oraz dwóch rycerzy. Na szczycie twierdzy znajduje się kusza, z której możesz strzelać! Zestaw Playmobil Tajemnicza smocza twierdza 5480 można połączyć z  Playmobil Wielki zamek azjatyckiego smoka 5479.

Zobacz recenzję ekajtek.pl:

Wymiary: 35 x 38 x46 cm

Wiek: 5+

Symbol: 5480
Kategoria produktu: Klocki
Seria Playmobil: Smoki
Wymaga baterii: Tak
Płeć: Chłopiec
Wiek: 5-6, 7-8, 9+
Wymiary opakowania: 40 x 17.5 x 50 cm

Opinie klientów

Ocena:
Jolanta Rogoziewicz, W dniu: 21/12/2017
Polecam

Twoja opinia

Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj treść opini
Jak oceniasz produkt?

Zapytaj o produkt

Podaj imię i nazwisko
Podaj adres email
Podaj treść wiadomości