Poszukiwacze Frajdy

Playmobil Magic Poszukiwania Zaczarowanego Kryształu 9470

Cena:
197,90 zł 197,90
Dostępność: dostępny (ostatnia sztuka)
Ekspresowa wysyłka. Chcesz otrzymać paczkę w ? Zamów przesyłkę kurierem w ciągu 
Koszty dostawy
  • Paczkomaty Inpost 11,99
  • Kurier DHL 14,99
Ilość:

Playmobil Magic Poszukiwania Zaczarowanego Kryształu 9470

Playmobil to marka klocków o zróżnicowanej tematyce. W ofercie są komplety zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Zabawki zostały wyprodukowane w Niemczech, z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Poszczególne zestawy można ze sobą łączyć, dodatkowo wszystkie elementy wykonane są w tej samej skali.

Poszukiwania Zaczarowanego Kryształu 

Seria Magic przeniesie Cię w tajemnicze, kryształowe krainy, do których możesz się dostać za pomocą wspaniałych rumaków lub przepięknych karet. Magiczny kryształ miłości jest jedyną nadzieją księżniczki Finyi ze świata zimowego, aby mogła spotkać się ze swoim ukochanym księciem Florinem ze świata wiosennego. Tylko wtedy, gdy dwoje prawdziwych kochanków dotknie go w Kryształowej Bramie Zimowego Świata, Świat Lodowy nie roztopi się, a ich miłość ma przyszłość. Klucz służy do rozwiązywania tajemniczych zadań. Przybywszy na szczyt skały, poszukiwacze aktywują kryształ i sprawiają, że świeci. W poszukiwaniu kryształu diamentu muszą zostać przeprowadzone różne zadania. Ścieżka prowadzi od jaskini poprzez drewniany most do drewnianej platformy na skale. W celu skrócenia odległości z jaskini do wyżej położonej drewnianej platformy, zwalnia się blokadę skały za pomocą klucza. Następnie w ten sposób uruchomioną skałę pochyla się ręcznie, tworząc skróconą drogę. Po dotarciu na taras widokowy należy ponownie użyć klucza, aby pierwsza część lodowego mostu znalazła się na właściwej pozycji.Teraz droga na szczyt skały jest wolna, a kryształ ze zmieniającym się kolorem światła (wymagane 2 baterie AAA) można aktywować za pomocą klucza:1 x naciśnięcie przycisku daje nam jednolite białe światło, 2 x naciśnięcie przycisku daje nam migotanie kolorowego światła, 3 x naciśnięcie przycisku powoduje wyłączenie efektu świetlnego. Miejsce na baterie kryształu znajduje się w dolnej części podstawy. Dzięki dołączonym etykietom można udekorować drogę. Zestaw stanowi wspaniałe uzupełnienie serii Kryształowy Pałac, ale świetnie nadaje się również do zabawy z pominięciem innych zestawów.

Produkty wykonane są z niezwykłą starannością o najmniejsze detale, tak aby zabawa była bardzo ciekawym zajęciem. Wszystkie produkty z serii można ze sobą łączyć, aby zabawa była jeszcze bardziej wciągająca.

Zawartość i cechy zestawu:

  • figurka księżniczki Finyi - wysokość ok. 7.5 cm
  • figurka księcia Florina - wysokość ok. 7.5 cm
  • zwierzęta: zając siedzący, zając leżący, łabędź, ptaszek, sowa, kaczątko
  • efekty świetlne: świecący kryształ
  • akcesoria tematyczne: skała z jaskinią, skała ze schodkami, most, roślinność, kryształ miłości, klucz, 3 kryształy, lampa wisząca, para mankietów, łuk, kołczan ze strzałami, treska, peleryna, spódnica, bransoletka
  • arkusz naklejek

Wymiary opakowania: 28 x 38 x 19 cm

Wiek dziecka: od 4 roku

Kategoria produktu: Klocki
Symbol: 9470
Światło/Dźwięk: Tak
Wymaga baterii: Tak
Wymagane baterie: 2 x AAA
Czy baterie są dołączone: Nie
Wymiary opakowania: 28 x 38 x 19

Twoja opinia

Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj treść opini
Jak oceniasz produkt?

Zapytaj o produkt

Podaj imię i nazwisko
Podaj adres email
Podaj treść wiadomości