Poszukiwacze Frajdy

Kimochis Mix Uczuć 4

Cena:
39,99 zł 39,99
Dostępność: niedostępny
Ekspresowa wysyłka. Chcesz otrzymać paczkę w ? Zamów przesyłkę kurierem w ciągu 
Koszty dostawy
  • Paczkomaty Inpost 12,99
  • Kurier DHL 14,99
Ilość:
Produkt chwilowo niedostępny

Kimochis Mix Uczuć 4

Kimochis to małe istoty - poduszeczki oznaczające uczucia i emocje (szczęśliwy, smutny, niemądry, odważny...) z nazwą emocji/ uczucia na jednej stronie i odpowiadającym wyrazem twarzy z drugiej strony. Zrób z emocji zabawę i baw się ucząc rozpoznawać uczucia, wyraź je, zaprzęgnij do rozwiązywania problemów i buduj fundamenty społecznej i emocjonalnej inteligencji. Zagraj w szarady Kimochis przed obiadem i wykorzystaj zabawę do dalszej dyskusji z bliskimi o uczuciach i emocjach. Buduj więź z tymi, których kochasz dzieląc się z nimi emocjami i uczuciami. Budowanie relacji opartej na uczuciach nigdy jeszcze nie było tak pełne zabawy i śmiechu.

Włóż uczucia Kimochis do misy w ruchliwej części domu, klasie czy biurze. Zagraj w szarady Kimochis - wybierz uczucie, pokaż je i podziel się z innymi sposobami, w jaki można je wyrazić czy sobie z nimi radzić. Zaskocz członków rodziny i schowaj uczucia w różnych śmiesznych miejscach domu. Włóż uczucia do pudełka na śniadanie, plecaka lub do kieszeni Waszego przyjaciela Kimochis po prostu po to, aby Twoje dziecko widziało, że o nim myślisz.


Zawartość zestawu:

  • 6 ok. 6 cm uczuć oraz zmywalny marker do zrobienia swojego własnego uczucia,
  • uczucia: „Happy” - szczęśliwy, „Mad” - zły, „Sad” – smutny, „Brave” - odważny, „Left Out”- osamotniony i jedną pustą poduszeczkę, abyś sam mógł wypełnić ją uczuciem
  • Uwaga! Nadruki uczuć/emocji są w języku angielskim

Dostępne są jeszcze trzy inne zestawy uczuć.


Wiek: 3+

Czy baterie są dołączone: Nie
Kategoria produktu: Pluszaki
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Wiek: 3-4, 5-6
Wymaga baterii: Nie
Wysokość maskotki: 6 cm

Twoja opinia

Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj treść opini
Jak oceniasz produkt?

Zapytaj o produkt

Podaj imię i nazwisko
Podaj adres email
Podaj treść wiadomości