Poszukiwacze Frajdy

Kimochis Biedronek BUG

Cena:
104,90 zł 104,90
Dostępność: dostępny (ostatnie sztuki)
Ekspresowa wysyłka. Chcesz otrzymać paczkę w ? Zamów przesyłkę kurierem w ciągu 
Koszty dostawy
  • Paczkomaty Inpost 9,90
  • Kurier DHL 14,90
Ilość:

Kimochis Biedronek BUG

Kimochi w języku japońskim oznacza "uczucie". Świat dzieci, jest jak świat Kimochis - oparty na uczuciach i emocjach. Pierwszy dzień w przedszkolu, delegacja mamy czy odrzucenie rówieśników - nawet pozornie niewielkie wydarzenie może wywrócić świat dziecka do góry nogami. Postacie i świat Kimochis zostały stworzone aby pomóc rodzicom, psychologom i opiekunom uczyć dzieci jak radzić sobie z emocjami, jak podejmować decyzje i pokonywać trudności. Każda postać ma inną osobowość i historię, która ma przemówić do dziecka, wesprzeć jego indywidualny rozwój emocjonalny i stworzyć bezpieczny świat uczuć i emocji.

Biedronek jest rozważny i niezwykle ostrożny. Wszyscy mówią, że jest bystry i ma duży zasób słów, z którego korzysta zadając wszystkim dokoła miliony pytań - Biedronek po prostu lubi wiedzieć i koniec. Biedronek boi się zmian, ale zarazem marzy o lataniu. Jak tylko zdobędzie się na odwagę i rozłoży skrzydełka to poleci wysoko… Skrzydełka Biedronka mogą być złożone, kiedy się boi lub rozłożone kiedy wypełnia go odwaga.

Zawartość zestawu:

  • zabawka pluszowa - wysokość 33 cm,
  • 3 uczucia - szczęśliwy, odważny, zagubiony, które mogą być przechowywane w przedniej kieszeni Biedronka. Uwaga! Nadruki uczuć/emocji są w języku angielskim.

Wiek: 3+

Kategoria produktu: Pluszaki
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Wysokość maskotki: 33 cm
Wymaga baterii: Nie
Czy baterie są dołączone: Nie
Wiek: 3-4, 5-6

Twoja opinia

Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj treść opini
Jak oceniasz produkt?

Zapytaj o produkt

Podaj imię i nazwisko
Podaj adres email
Podaj treść wiadomości