Poszukiwacze Frajdy

Gra karciana DOS

Cena:
22,00 zł 22,00
Dostępność: dostępny
Ekspresowa wysyłka. Chcesz otrzymać paczkę w ? Zamów przesyłkę kurierem w ciągu 
Koszty dostawy
  • Paczkomaty Inpost 11,99
  • Kurier DHL 14,99
Ilość:

Gra karciana DOS 

W naszej ekipie UNO™ od dawna uważaliśmy, że dwójka jest lepsza od jedynki, a dziś oficjalnie to ogłaszamy! Jeśli lubisz UNO™, to jeszcze bardziej polubisz DOS™!

Gra karciana składa się ze 108 kart w czterech kolorach oraz kart funkcyjnych – kart „Wybierz kolor” DOS™ i kart #, które pozwolą Ci trochę namieszać i utrudnić życie przeciwnikom. Cel gry pozostaje ten sam - pozbądź się swoich kart jako pierwszy i zgarnij punkty za karty, które zostały w rękach innych graczy. Osoba rozdająca rozdaje po 7 kart dla każdego gracza oraz umieszcza na środku 2 odsłonięte karty ze stosu do dobierania, tworząc tym samym środkowy rząd. Uwaga: Podczas gry środkowy rząd może się rozrosnąć!

W DOS™ rządzą numery, więc aby pozbyć się kart, dopasuj numer karty/kart ze swojej ręki do jednej lub dwóch kart ze środkowego rzędu. Dopasuj kartę/karty kolorem i numerem, aby zdobyć bonus! Pojedyncze dopasowanie ma miejsce, kiedy karta, którą grasz, pasuje numerem oraz kolorem do jednej z kart w środkowym rzędzie. Możesz też zagrać dwoma kartami (podwójne dopasowanie) - jeśli sumują się do numeru jednej z kart ze środkowego rzędu i obie mają jej kolor, zdobywasz podwójny bonus. Pojedynczy bonus pozwoli Ci na powiększenie środkowego rzędu o kolejną kartę z Twojej ręki, a podwójny bonus dodatkowo sprawi, że wszyscy pozostali gracze muszą dobrać po jednej karcie ze stosu dobierania.

W nowej wersji gry musisz krzyknąć „Dos!”, gdy w ręce zostaną Ci dwie karty. Jeśli tego nie zrobisz i zostaniesz "przyłapany" przez innego zawodnika, musisz wziąć dwie karty.

UNO™ od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, a teraz przygotuj się na podwójną dawkę zabawy z DOS™!

Zawartość zestawu:

  • 108 kart
  • 24 karty niebieskie
  • 24 karty zielone
  • 24 karty czerwone
  • 24 karty żółte
  • 12 kart "Wybierz kolor" DOS
  • instrukcja

Czas rozgrywki: 10-15 min

Liczba uczestników: 2-4

Wymiary opakowania: 14,5 x 2 x 9,5 cm

Wiek: 7+Czas gry: 10-15 min
Czego uczy: Matematyki
Kategoria produktu: Gry
Liczba graczy: 2-4
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Typ gry: Karciana, Logiczna
Wiek: 7-8, 9+
Wymaga baterii: Nie
Wymiary opakowania: 14,5 x 2 x 9,5 cm

Twoja opinia

Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj treść opini
Jak oceniasz produkt?

Zapytaj o produkt

Podaj imię i nazwisko
Podaj adres email
Podaj treść wiadomości