Poszukiwacze Frajdy

Fisher-Price Edukacyjna stacja szczeniaczka Pierwsze słówka FJC43

Cena:
249,90 zł 249,90
Dostępność: dostępny (ostatnie sztuki)
Ekspresowa wysyłka. Chcesz otrzymać paczkę w ? Zamów przesyłkę kurierem w ciągu 
Koszty dostawy
  • Paczkomaty Inpost 11,99
  • Kurier DHL 14,99
Ilość:

Fisher-Price to seria wysokiej jakości zabawek dla niemowląt i dzieci na każdym etapie rozwoju. Od zabawek stymulujących ruch i koordynację, poprzez proste łamigłówki, aż po te rozwijające wyobraźnię i kreatywność. Zabawki Fisher-Price sprawiają, że wzrost i nauka stają się wspaniałą zabawą!

Fisher-Price Edukacyjna stacja szczeniaczka Pierwsze słówka FJC43

Edukacyjna Stacja Szczeniaczka Pierwsze Słówka z serii „Ucz się i śmiej!” to znakomita pomoc dla Twojej pociechy przy nauce pierwszych słówek. Wszystko za sprawą radosnych piosenek, dźwięków i wypowiedzi. A małe rączki będą cały czas zajęte świetną zabawą! Po umieszczeniu każdego klocka na „magicznym” czytniku Szczeniaczek odtwarza dźwięki, wypowiedzi i melodie, które uczą dziecko nowych słówek i nazywają przedmioty z najbliższego otoczenia. Taka zabawa sprzyja tworzeniu powiązań między widzianymi przedmiotami a słyszanymi wyrazami, pomagając maluchowi zamienić gaworzenie w pierwsze słówka! Dzieci uczą się poprzez zabawę, popychając dźwignię (aby zrzucić klocki po rynience) i wciskając nosek Szczeniaczka (aby ten świecił się i grał zabawne melodie). To nie koniec nauki: każdy z pięciu podświetlanych guzików odtwarza inne dźwięki i piosenki, które utrwalają wiedzę dziecka o kształtach, kolorach i nie tylko! Dzięki technologii „Poziomy nauki” zabawę można dostosować do wieku i etapu rozwoju malucha:

  • Poziom 1: Odkrywanie – wciskając guziki i umieszczając klocki na czytniku, dzieci słyszą piosenki, wypowiedzi i inne dźwięki, które pomagają w nauce pierwszych słówek.
  • Poziom 2: Zachęcanie – na tym poziomie Szczeniaczek pomaga rozszerzać słownictwo, zachęcając malucha do odnajdywania liczb oraz kształtów i nagradzając go za udane próby! 
  • Poziom 3: Naśladowanie – na tym poziomie Twoje coraz większe dziecko może wykorzystać swoje pierwsze słówka! Umieszczając klocki na czytniku, maluszek może wyobrażać sobie najrozmaitsze przygody, słuchając śmiesznych piosenek Szczeniaczka!

Do edukacyjnej stacji szczeniaczka można dołączyć zestaw 4 klocków Pierwsze słówka Kształty FJP05zestaw 4 klocków Pierwsze słówka Jedzenie FJG26-FJP29, zestaw klocków Pierwsze słówka Zwierzęta FJG34-FJN90 oraz zestaw klocków Pierwsze słówka Liczby FJG34-FJN91

Zawartość zestawu:

  • Edukacyjna stacja szczeniaczka
  • 8 Klocków „Pierwsze słówka”

Wiek: 9 mies+


Symbol: FJC43
Miesiąc: 6-11, 12-23, 24+
Kategoria produktu: Klocki, Zabawki edukacyjne, Zabawki interaktywne, Zabawki sensoryczne
Kategoria produktu 0-2: Zabawki edukacyjne
Seria Fisher: Ucz się i śmiej
Wymaga baterii: Tak
Czy baterie są dołączone: Tak
RC/IR: Nie
Etapy rozwoju: Zabawa na podłodze, Zabawa na siedząco
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary opakowania: 33 x 40 x 22 cm
Wiek: 0-2, 3-4

Twoja opinia

Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj treść opini
Jak oceniasz produkt?

Zapytaj o produkt

Podaj imię i nazwisko
Podaj adres email
Podaj treść wiadomości